BlogBaster

Znajdziesz mnie tutaj:

Blogbaster@gmail.com

26 Czerw. 13
9 notek Reblog

FENOMENALNE GRAFIKI KONCEPCYJNE Z “MAN OF STEEL” (CZŁOWIEK ZE STALI”)

Jestem naprawdę oczarowany. Pamiętam, że jako dzieciak, z rozdziawioną do granic możliwości japą oraz wyrazem szczerego zachwytu oddawałem się wielogodzinnym kontemplacjom wydawanym przez Amber albumom, dokumentującym proces powstawania filmów z serii “Gwiezdne Wojny”. Entuzjazmem zaraził mnie natomiast mój wujek Leszek, z którym zresztą bardzo często tego rodzaju wydawnictwami się wymienialiśmy.

I nie ukrywam, że jeśli tylko zobaczę kiedyś w sklepie podobnego rodzaju album traktujący o “Człowieku ze Stali”, to jeśli tylko będzie po temu sposobność, zasili on moją “nerdoszafkę”. Trzeba bowiem przyznać, że o ile “ziemskie lokacje” wyglądają w najnowszym filmie o Supermanie dość zwyczajnie (w dobrym znaczeniu tego słowa - wszak mówimy o Ziemi czasów nam współczesnych), o tyle projekt Kryptona oraz wytworów jego cywilizacji naprawdę zapiera dech.

Bardzo szczęśliwie się więc złożyło, że autor szkiców koncepcyjnych przedstawiających wszystko to, co dane było/jest/będzie nam zobaczyć w czasie seansu dzieła Zacka Snydera, artysta imieniem Christian Lorenz Scheurer, opublikował na łamach swej strony internetowej grafiki powstałe z myślą o produkcji “Człowieka ze Stali”. Część z nich została wykorzystana w filmie, część natomiast - i to chyba one są najbardziej atrakcyjne - nie znalazły się w finalnie w obrazie.

Gorąco zapraszam więc do zapoznania się z załączonymi fotkami. Pozostałe znajdziecie natomiast pod TYM ADRESEM.

Notki

  1. lolligg zreblogował(a) to od blogbaster
  2. scruffboots zreblogował(a) to od blogbaster
  3. jillps zreblogował(a) to od blogbaster
  4. blogbaster opublikował(a) to